Оцінка відповідності

Оцінка відповідності – це процес, здійснюваний виробником для демонстрації того, що встановлені законодавством вимоги стосовно продукції були ним виконані.

Акредитація і призначення

 Акредитація означає, що ті органи які оцінюють, випробовують, сертифікують й інспектують оцінені відповідно до міжнародних визнаних стандартів і підтверджують свою компетентність, об'єктивність і працездатність.

 Незалежна оцінка акредитованих організацій гарантує, що бізнес-структури та споживачі можуть зробити впевнений й обізнаний вибір послуг, що поставляються на ринок цими компаніями.  

 Як це передбачено останніми законодавчими актами, у кожній країні дозволяється мати тільки один орган акредитації. У кожній країні прийняті спеціальні положення, що виключають монополістичну поведінку цих органів.

 На Європейському (національному) рівні органи Акредитації співпрацюють в межах “Європейського Співробітництва з Акредитації - EA”.

 В Україні акредитацією органів з оцінки відповідності займається Національне агентство з акредитації України (НААУ), яке виконує свої функції опираючись на Закон України Про акредитацію органів з оцінки відповідності (2407-III). Національне агентство з акредитації України є асоційованим членом Європейського Співробітництва з Акредитації – EA.

 Орган з оцінки відповідності ДП «Західний ЕТЦ» пройшов процедуру акредитації щодо відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO/IEC 17065:2012 та отримав атестат акредитації зареєстрований в Реєстрі НААУ за номером 1О265. 

 Наказом № 927 із змінами внесеними наказом № 845 Міністерства економічного розвитку і торгівлі України державне підприємство «Західний експертно – технічний центр» призначене Органом з оцінки відповідності продукції вимогам 12 Технічних регламентів і внесений до відповідного Реєстру за номером UA.TR.105.

 Основною метою діяльності Органу з оцінки відповідності ДП «Західний ЕТЦ» є оцінка відповідності та сертифікація продукції вимогам нормативних документів та технічних регламентів.

Ознайомитись з сферою акредитації Органу з оцінки відповідності ДП «Західний ЕТЦ»

Ознайомитись з доповненням до сфери акредитації Органу з оцінки відповідності ДП «Західний ЕТЦ»

Наші досягнення

 

     

   

Професійний підхід

Наша професійна діяльність побудована на регламентованих правилах і розрахована на надання готових рішень для Вашого бізнесу

Сертифіковані аудитори

Наш штат компетентних експертів та аудиторів надає змогу професійно виконувати проекти різної складності без додаткових витрат та затримок

Сучасний підхід

Ми використовуємо всі доступні засоби передачі і зберігання інформації щоб провести всі заплановані роботи в запланований термін

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com