XVI Міжнародний економічний форум пройшов під гаслом «Львівщина - Фабрика Європи»

  Фахівці Державного підприємства «Західний експертно-технічний центр Держпраці» прийняли участь у XVI Міжнародному економічному форумі «Львівщина - Фабрика Європи».

  Західний експертно-технічний центр як організація, що пропонує своїй замовникам ряд комплексних послуг  представив основні види своєї діяльності:

 -  експертна діяльність

 -  сертифікація та оцінка відповідності

 -  випробування, діагностика та інспектування

  Консультанти Західного експертно-технічного центру в рамках формального та не формального спілкування з  учасниками Форуму провели інформаційну та роз’яснювальну роботу щодо основних принципів сертифікації та  оцінювання продукції, її потребу перед введенням продукції на ринку та очікувані результати.

 Після закінчення XVI Міжнародного економічного форуму прийнято спільне бачення, що сертифікація продукції може сприяти продажу, доступу до ринків, чесній конкуренції та споживчому визнанню продукції на національному, регіональному та міжнародному рівнях. 

  Інформаційні матеріали, що були підготовлені для учасників Форуму тепер вільному доступі за посиланнями:

  Буклет про діяльність Органу з оцінки відповідності

  Буклет про основні види робіт  Органу з оцінки відповідності та випробувальної лабораторії

  Флаєр «Основні переваги сертифікації»

  Буклет про діяльність Органу з оцінки відповідності англійською

 

 Більше інформації можна отримати на сторінках сайту Органу з оцінки відповідності www.sert.zetc.lviv.ua, або безпосередньо зателефонувавши за вказаними контактами

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com