ООВ ДП «Західний ЕТЦ» налагодив співпрацю та провів роботи з оцінки відповідності обладнання виробництва компанії Totalgaz Industrie, Румунія.

В процесі співпраці проведено роботи з оцінювання відповідності обладнання для осушки газу вимогам Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском та Технічного регламенту обладнання та захисних систем призначених для застосовування в потенційно вибухонебезпечному середовищі.

Фахівцями та аудиторами органу з оцінки відповідності на місці виробництва проаналізовано можливість підприємства виготовляти та проводити весь спектр неруйнівного контролю обладнання, що працює під тиском та достатність застосування вибухозахищених приладів, що задовольняють умови комплексного вибухозахисту та вимог технічного регламенту.

За результатами робіт видано ряд сертифікатів перевірки типу, що надають змогу виробнику  або його уповноваженому представнику проводити подальші роботи з підтвердження відповідності, складати декларації про відповідність, монтувати та впроваджувати в експлуатацію виготовлене обладнання.

Таким чином, ООВ «Західний ЕТЦ» продовжує успішно надавати послуги з підтвердження відповідності серед компаній, що займаються виробництвом обладнання для видобутку, збереження та транспортування нафти та газу.

Ознайомитись з компаніями, що вже довірили нам.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com