Орган з оцінки відповідності ДП "Західний ЕТЦ" як один з небагатьох призначених органів з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів продовжуєактивно налагоджувати співпрацю з іноземними партнерами. Так, аудиторами проведено експертизу типу ліфтів електричних direct 1:1, виробництва турецького підприємства "DOĞAN ASEM ASANSOR", вимогам технічного регламенту ліфтів.

"DOĞAN ASEM ASANSOR"- підприємство, що займається виготовленням ліфтів електричних. Підприємство має сучасне виробництво і гарантує високу якість виготовленої продукції. Основною метою компанії при виробництві ліфтів є дотримання сучасних стандартів безпеки та комфорту пасажирів. Ліфти типу direct 1:1 та комплектуючі до них відповідають вимогам директиви ліфтів 2014/33/ЄС та стандарту EN81-1 і пройшли сертифікацію в нотифікованих сертифікаційних центрах.

Спеціалісти ООВ "Західний ЕТЦ" провели експертизу типу ліфта електричного, під час якої проведено дослідження технічного проекту та перевірено і засвідчено, що технічний проект такої продукції відповідає вимогам технічного регламенту ліфтів. Аудитором оцінено адекватність технічного проекту продукції шляхом експертизи технічної документації та підтвердних доказів.

На основі проведеної експертизи технічної документації, критичного огляду та випробування ліфтів електричних типу direct 1:1 прийнято рішення про видачу підприємству "DOĞAN ASEM ASANSOR" сертифікату експертизи типу вимогам технічного регламенту ліфтів.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com