Користуючись довірою іноземних виробників та постачальників продукції, ООВ “Західний ЕТЦ” надає послуги з оцінки відповідності продукції не тільки на території України. Відтак, фахівцями ООВ за замовленням компанії “Котлозавод “Крігер” проведено роботу з оцінки відповідності модуля 1590 kWe ORCHID для котельної установки ORC на біомасі вимогам технічного регламенту безпеки обладнання, шо працює під тиском обладнання, виробництва  компанії “Enertime”, Франція. Модуль ORCHID в подальшому призначений для встановлення в систему когенераційних установок.

Компанія “Enertime” - французька компанія, яка проектує і реалізує системи, що працюють на органічному циклі Ренкіна (ORC), для перетворення відпрацьованого тепла або тепла, що виробляється поновлюваними ресурсами, в електрику без викидів CO2 у атмосферу. Компанія пропонує інноваційні енергетичні рішення для енергоефективності та виробництва теплової та електричної енергії з використанням відновлюваних ресурсів.

Фахівці ООВ “Західний ЕТЦ” провели необхідні роботи з експертизи технічної документації, перевірки технічних і організаційних умов виробництва, під їхнім наглядом здійснювались неруйнівні методи контролю та гідравлічні випробування основних вузлів модуля та перевірка обладнання на місці виробництва.

На основі отриманих даних було оформлено звіт та прийнято рішення про видачу сертифіката відповідності згідно модуля G (Відповідність одиниці продукції) вимогам технічного регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com