У червні цього року директор ДП "Західний ЕТЦ" Шпєлик М.М. та фахівці органу з оцінки відповідності провели аудит на виробниче підприємство "Feerum", що знаходиться в Польщі, для проведення роботи з добровільної оцінки відповідності обладнання для сушки та зберігання зерна.
Компанія "Feerum" - це один з найбільших в Польщі виробників комплексних зернових елеваторів, призначених для сушіння та зберігання таких культур, як зернові, олійні, бобові, кукурудза та інші. Компанія пропонує комплексні рішення - аналізуючи потреби клієнта, враховуючи нові технологічні рішення, виробництво обладнання, запуск об'єкта і здачу його в експлуатацію, включаючи послуги з обслуговування після продажу об'єкта, такі як сервіс і постачання додаткових комплектуючих. Компанія має сучасне виробниче підприємство, яке виробляє вузли та деталі для елеваторів, забезпечуючи точність виготовлення і високу якість виробів. Завод оснащений сучасним обладнанням для обробки металу, з дотриманням всіх міжнародних технічних норм.
На місці виробництва фахівцями ООВ "Західний ЕТЦ" були проведені необхідні роботи з експертизи технічної документації, перевірки технічних і організаційних умов виробництва, здійснювались перевірки обладнання для сушки та зберігання зерна.
Після проведення всіх необхідних робіт керівництвом ООВ "Західний ЕТЦ" прийнято рішення про видачу компанії "Feerum" сертифікатів відповідності.
  Таким чином орган з оцінки відповідності "Західний ЕТЦ", що акредитований відповідно до вимог ISO/IEC 17065 продовжує активну співпрацю з іноземними компаніями та надає послуги з сертифікації продукції згідно затверджених схем поза межами України.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com