Державне підприємство “Західний експертно-технічний центр Держпраці” та Підприємство з іноземними інвестиціями  “Бюро Верітас Україна” домовились про співпрацю.

Зокрема, директор ДП “Західний ЕТЦ” Шпєлик М.М. та Генеральний директор “Бюро Верітас Україна” Ведянкін М.С. підписали договір про співробітництво, в рамках якого будуть організовуватись і проводитись роботи з оцінки відповідності продукції технічним регламентам спільно з Органом оцінки відповідності ДП “Західний ЕТЦ”.

Бюро Верітас” – компанія, заснована в 1828 році, є світовим лідером в таких областях, як тестування, інспекція та сертифікація. Високоякісні послуги “Бюро Верітас" допомагають замовникам відповідати постійно зростаючим вимогам в сферах якості, безпеки, охорони навколишнього середовища і соціальної відповідальності.

Орган з оцінки відповідності, що призначений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та акредитований в Національному агентстві з акредитації відповідно до вимог ISO/IEC 17065:2012 вимогам технічних регламентів маючи гнучку систему менеджменту, кваліфікованих фахівців, власну акредитовану лабораторію має можливість надавати компетентні та неупереджені послуги з оцінювання продукції.

ДП «Західний експертно-технічний центр» як призначений Орган з оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів згідно підписаної угоди про співпрацю, разом з кваліфікованими фахівцями компанії “Бюро Верітас Україна” можуть надавати послуги по оцінці відповідності вимогам технічних регламентів, сертифікації та випробуванню продукції.

                                                                                                                                  

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com